Zespół Szkół w Paczkowie
Zespół Szkół nr 110 dla Dzieci Przewlekle Chorych przy Szpitalu Klinicznym im. Karola Jonschera w Poznaniu
Godło Orła Białego

Dnia 26.06.2018, w trakcie trwającego „Mundialu”, gościliśmy zespół „Kulturka” z przedstawieniem „Piłka, bramka, gol”. Artyści odśpiewali piosenkę „We are the champion” i inne mundialowe przeboje, chcąc tchnąć w nas nadzieję na następny wygrany przez Polskę mecz. Po odśpiewaniu hymnu uczyli nas wybijać stadionowe rytmy i wspierać piłkarzy okrzykami. Były też występy Cheerleaderꞌek, ciekawostki geograficzne dotyczące gospodarza mundialu – Rosji oraz wątek muzyczny zawiązany z poznaniem instrumentu – akordeonu elektrycznego. Zabawie towarzyszyła maskotka mundialu – Wilczek, który trochę psocił. Występ naszych gości osłodził nam smutki związane z nie najlepszą grą polskich piłkarzy na Mistrzostwach Świata.