Zespół Szkół w Paczkowie
Zespół Szkół nr 110 dla Dzieci Przewlekle Chorych przy Szpitalu Klinicznym im. Karola Jonschera w Poznaniu
Godło Orła Białego

Rozwiązaliśmy konkurs plastyczny pt.:”Jesień barwy niesie”.Na konkurs napłynęło 336 ze szkół szpitalnych z całej Polski! Bardzo dziękujemy! Jury postanowiło przyznać następujące nagrody:

KATEGORIA „0”

1 miejsce  Wiktor Gwóźdź lat 6 – ZSS nr 3 Kraków, opiekun: Beata Kwiatkowska 

2 miejsce Magdalena Suwała lat 6 – ZSS nr 3 Kraków, opiekun: Beata Kwiatkowska

3 miejsce Lea Dudko lat 6 – Zespół Placówek Specjalnych Olsztyn, opiekun: Wiesława Krygier

WYRÓŻNIENIA:

  1. Jakub Smykowski lat 6 – ZSS przy Szpitalu Uzdrowiskowym „SŁONECZKO”, opiekun: Anna Poznańska

 

KATEGORIA „I-III”

1 miejsce  Laura Maguda klasa III – Zespół Placówek Specjalnych Olsztyn, opiekun: Anna Szadziun

1 miejsce Alicja Sówka klasa III – Szkoła Filialna przy Oddziale Pediatrycznym Szpitala Powiatowego, opiekun: Gabriela Podsiadła

2 miejsce  Lena Cetnar klasa I – Zespół Specjalnych Szkół Przyszpitalnych Tarnów  opiekun: Anna Burnat

2 miejsce Maja Wolska klasa II – Zespół Szkół Specjalnych nr 78 Warszawa opiekun: Małgorzata Stettner

3 miejsce Dominik Olczak klasa I – SPS nr 201 Łódź opiekunowie: Beata Sibińska, Ewa Kośka

WYRÓŻNIENIA:

  1. Szymon Czekała klasa II – ZS nr 110 Poznań opiekun: Mirosława Grodzka- Sikora

 

KATEGORIA „IV-VI”

1 miejsce Wiktoria Kaczyk klasa IV – ZSP nr 3 Kraków opiekun: Anna Złomańczuk

2 miejsce Lena Dzwonkiewicz klasa V – ZSS przy Szpitalu Uzdrowiskowym „SŁONECZKO”, opiekunowie: Barbara Zdanowicz, Barbara Tomczak- Domańska

3 miejsce Szymon Jurczak klasa VI – ZS nr 110 Poznań, opiekun: Monika Bajsarowicz

WYRÓŻNIENIA:

  1. Marika Dębska klasa VI – ZS nr 33 Bydgoszcz, opiekun: Beata Kocoń
  1. Teodor Olejniczak klasa IV – ZS nr 110 Poznań, opiekun: Aleksandra Kowalczyk
  1. Magdalena Pojedzinka klasa IV – ZSS nr 3 Kraków, opiekun: Beata Płużek

 

KATEGORIA „VII-VIII, IIIG”

1 miejsce Martyna Grobelak klasa VIII – ZS nr 28 Czestochowa, opiekun: Marta Kawecka

2 miejsce Dominika Jończyk klasa IIIG – Zespół Szkół Uzdrowiskowych w Rabce, opiekun: Beata Kamińska

2 miejsce Justyna Goczoł klasa IIIG – Szkoła Filialna przy Oddziale Pediatrycznym Szpitala Powiatowego, opiekun: Gabriela Podsiadła

3 miejsce Karolina Lewandowska klasa IIIG – ZSS Szczecin, opiekun: Alicja Chomiczewska- Jurkiewicz

WYRÓŻNIENIA:

  1. Angelika Błaszyk klasa IIIG – ZS nr 110 Poznań, opiekun: Agnieszka Grabowska
  1. Dominika Kogut klasa VII – ZS nr 33 Bydgoszcz, opiekun: Marta Modrzyńska

 

KATEGORIA „KLASY PONADGIMNAZJALNE”

1 miejsce Agnieszka Grajewska klasa II LO – ZSS nr 2 Kraków, opiekun: Beata Futro

2 miejsce Weronika Koszowska klasa I T – ZS nr 33 Bydgoszcz, opiekun: Małgorzata Ziętara

3 miejsce Kamila Dzik klasa II LO – SPS nr 287 Warszawa, opiekun: Zofia Maria Mitukiewicz

WYRÓŻNIENIA:

  1. Maria Lis klasa I LO – ZS nr 110 Poznań, opiekun: Sylwia Błażejczak

 

Wszystkim laureatom konkursu serdecznie gratulujemy !!!