Zespół Szkół nr 110 dla Dzieci Przewlekle Chorych
Zespół Szkół nr 110 dla Dzieci Przewlekle Chorych przy Szpitalu Klinicznym im. Karola Jonschera w Poznaniu
Godło Orła Białego

Bum bum rurki, czyli kolorowy instrument składający się z plastikowych rurek wydających różne dźwięki, cieszy się nieustannie zainteresowaniem dzieci.

Dlatego w środę 30.11.2022  na Oddziale Neurologii Dzieci i Młodzieży odbyły się zajęcia prowadzone przez nauczycieli z naszej szkoły. Na początku oswajaliśmy się z rurkami, uczestnicząc w zabawach muzyczno-ruchowych, dzięki którym ćwiczyliśmy koordynację ruchową oraz słuch muzyczny. Zabawne teksty, proste gesty oraz piękna muzyka wprawiły wszystkich w dobry humor. Na koniec  zagraliśmy ze specjalnie utworzonej partytury utwór „Jingle bells”. Wspólne muzykowanie dało nam dużo satysfakcji.