Zespół Szkół nr 110 dla Dzieci Przewlekle Chorych
Zespół Szkół nr 110 dla Dzieci Przewlekle Chorych przy Szpitalu Klinicznym im. Karola Jonschera w Poznaniu
Godło Orła Białego

Jak co roku bierzemy udział w inicjatywie: #DBI 2023.

Akcja ma na celu inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i nastolatków do sieci, zaznajomienie rodziców, nauczycieli i wychowawców z problematyką bezpieczeństwa online, a także promocję pozytywnego wykorzystywania internetu.

7 lutego 2023 roku nasi nauczyciele uczestniczyli w Gali w Teatrze Palladium w Warszawie. Podczas tego wydarzenia mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę z zakresu aktualnej problematyki bezpieczeństwa w sieci czy sposobów pozytywnego wykorzystywania internetu, którą z pewnością zastosują w swojej pracy z uczniami.

Projekt ten odbywa się pod patronatem: Ministerstwa Cyfryzacji, NASK, Fundacji „Dajemy Dzieciom Siłę” oraz Fundacji Orange.