Zespół Szkół nr 110 dla Dzieci Przewlekle Chorych
Zespół Szkół nr 110 dla Dzieci Przewlekle Chorych przy Szpitalu Klinicznym im. Karola Jonschera w Poznaniu
Godło Orła Białego
20 marca, z okazji zbliżającej się wielkimi krokami wiosny, zorganizowaliśmy warsztaty plastyczne. Podczas  wiosennych zajęć pt.: „Dzień dobry Pani Wiosno” dzieci miały okazję wykonać piękne wielokolorowe otoki na głowy oraz kwiaty z papieru. Dzieci na moment stworzyły  małą orkiestrę, dając przepiękny koncert dla Pani Wiosny. Następnie przeszliśmy „próbę ciszy”, przekazując sobie motyla z papieru tak, aby nie wydał z siebie najmniejszego szelestu. Wszystkie dzieci z chęcią i ogromnym zaangażowaniem brały udział w kalamburach. Z wielką radością spotkał się zwyczaj ubierania i topienia Marzanny…i wiosna zagościła w naszych sercach.