Zespół Szkół nr 110 dla Dzieci Przewlekle Chorych
Zespół Szkół nr 110 dla Dzieci Przewlekle Chorych przy Szpitalu Klinicznym im. Karola Jonschera w Poznaniu
Godło Orła Białego

Konkurs Pięknego Czytania, organizowany po raz ósmy, cieszy się w naszej szkole dużą popularnością.

Tydzień przed planowaną datą konkursu odbyło się spotkanie warsztatowe, którego celem było przedstawienie idei konkursu, charakteru tegorocznej edycji oraz przypomnienie zasad pięknego czytania. Tematem konkursu były uczucia i emocje w literaturze. Uczniowie dobrze się przygotowali i 5 maja zaprezentowali swoje umiejętności w Konkursie Pięknego Czytania. Jury oraz zgromadzona publiczność z uwagą przysłuchiwali się przygotowanym interpretacjom i nagradzali brawami wszystkich uczestników. Na koniec uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i książkowe nagrody, a wspomnienia z mile przeżytych chwil na pewno na długo zostaną w ich pamięci.