Zespół Szkół nr 110 dla Dzieci Przewlekle Chorych
Zespół Szkół nr 110 dla Dzieci Przewlekle Chorych przy Szpitalu Klinicznym im. Karola Jonschera w Poznaniu
Godło Orła Białego

2 października odbyły się w naszej szkole zajęcia pt.: „Pani Jesień dary niesie”, przygotowana przez wychowawców zajęć pozalekcyjnych. Podczas zajęć odwiedziła nas Pani Jesień ze swoją przyjaciółką Myszką, która przyniosła w swoim koszu przepiękne dary jesieni, warzywa i owoce. Dzieci, młodzież, a także rodzice i opiekunowie mogli wziąć udział w licznych konkursach, grach i zabawach. W trakcie zabaw wybraliśmy drużynę Mistrza Ziemniaka oraz Królową Obierka – mamę jednego z uczniów, która obrała jabłko pozostawiając najdłuższą obierkę. Każdy uczestnik spotkania otrzymał upominek oraz pachnące, jesienne jabłko. Uśmiech na twarzach małych pacjentów i ich opiekunów pozostanie w naszych sercach na długo.