Zespół Szkół nr 110 dla Dzieci Przewlekle Chorych
Zespół Szkół nr 110 dla Dzieci Przewlekle Chorych przy Szpitalu Klinicznym im. Karola Jonschera w Poznaniu
Godło Orła Białego

3 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2018/2019. Tradycyjnie wszystkich uczniów i ich rodziców przywitała w naszej szkole pani dyrektor Beata Łukomska. 

Wspólnie obejrzeliśmy multimedialną kronikę szkolną 2017/2018, przedstawiającą najważniejsze wydarzenia minionego roku szkolnego. Uroczystość uświetnili swoim występem artyści agencji MOZAIKA, przenosząc nas w świat musicalowych przebojów. Na zakończenie uroczystości uczniowie otrzymali wyjątkowe upominki od osób szyjących w ramach grupy zrzeszonej na facebooku „Szyjemy dla dzieciaków z oddziałów szpitalnych”. Wszyscy otrzymali kolorowe maskotki, worki, piórniki na dobry początek nowego roku szkolnego.

Wszystkim uczniom życzymy wielu sukcesów i wspaniałych doścwiadczeń w nowym roku szkolnym!