Zespół Szkół nr 110 dla Dzieci Przewlekle Chorych
Zespół Szkół nr 110 dla Dzieci Przewlekle Chorych przy Szpitalu Klinicznym im. Karola Jonschera w Poznaniu
Godło Orła Białego

Rozpoczynamy nowy rok szkolny! Witamy po wakacjach .

Mamy nadzieję, że mimo trudnej sytuacji były one udane. Bardzo cieszymy się na spotkanie z Wami ! Musimy dostosować się do zasad sanitarno-epidemiologicznych, obowiązujących w szpitalu, dlatego będziemy Was odwiedzać w maseczkach i przyłbicach, ale zrobimy wszystko, aby lekcje i zajęcia były tak samo interesujące i ciekawe jak zawsze. Wszystkim naszym uczniom życzymy, aby ten nowy rok szkolny był bezpieczny i pełen sukcesów. Witamy w szkole!

 

Beata Łukomska – Dyrektor Zespołu Szkół nr 110 

Rozpoczęcie roku szkolnego.

Pani Dyrektor Beata Łukomska rozpoczyna Nowy Rok Szkolny 2020 /2021.Witamy w naszej szkole!!! 🖍

Opublikowany przez Zespół Szkół nr 110 Wtorek, 1 września 2020

 

 

Zapraszamy do „Świata Perskich Opowieści” MOZAIKA