Zespół Szkół nr 110 dla Dzieci Przewlekle Chorych
Zespół Szkół nr 110 dla Dzieci Przewlekle Chorych przy Szpitalu Klinicznym im. Karola Jonschera w Poznaniu
Godło Orła Białego
Znana aktorka Olga Bończyk z wizytą w naszej szkole.
 

Naszych podopiecznych odwiedziła aktorka i wokalista Olga Bończyk. Podczas spotkania był czas na rozmowę o kulisach sławy, charakterze pracy aktora i wokalistki. Był także czas na poznanie zainteresowań naszych uczniów, a więc rozmowy o koniach, gastronomii, klockach lego i „Starwarsach”, szachach i czekaniu na przyjazd taty.
Spotkanie  Pani Olgi z dziećmi i ich rodzicami odbyło na wielu płaszczyznach i sposobach komunikacji. Czasem wystarczyło spojrzenie i uśmiech, czasem słuchanie opowieści o tzw. „muzyce mrocznej” z filmów serii Star Wars. Dużą niespodzianką i radością dla Taty Klary była możliwość  porozmawiania  w języku miganym.