Zespół Szkół nr 110 dla Dzieci Przewlekle Chorych
Zespół Szkół nr 110 dla Dzieci Przewlekle Chorych przy Szpitalu Klinicznym im. Karola Jonschera w Poznaniu
Godło Orła Białego

Konkurs plastyczny pod hasłem „Bądź eko-logiczny- czyli jak możesz ograniczyć powstawanie śmieci” został rozstrzygnięty!

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za nadesłane prace, a nagrodzonym serdecznie gratulujemy! Ot0 lista zwycięzców:

 

KLASY 1-3

I MIEJSCE                  MARIKA ZIELIŃSKA – ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 33 BYDGOSZCZ

II MIEJSCE                MAKSYMILIAN GLUG –  ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 110 POZNAŃ

III MIEJSCE              JULIA ŚNIEGULSKA  – ZESPÓŁ SZKÓŁ SZPITALNYCH SZCZECIN

WYRÓŻNIENIE        KARINA BOŻEK – ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 110 POZNAŃ

WYRÓŻNIENIE        WERONIKA KOMOROWSKA  – ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 110 POZNAŃ

 

KLASY 4-6

I MIEJSCE                KRYSTIAN SZPAK – ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH PRZY SZPITALU UZDROWISKOWYM SŁONECZKO                                                                                                  KOŁOBRZEG

I MIEJSCE                MACIEJ SCHULZ  – ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 110 POZNAŃ

II MIEJSCE              JAGODA JANKOWSKA  – ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 110 POZNAŃ

III MIEJSCE             ZUZANNA OSTALIŃSKA – DOLNOSLĄSKI  ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH PRZY SZPITAL UZDROWISKOWYM                                                                                                  DLA DZIECI „JAGUSIA”

WYRÓŻNIENIE       ALEKSANDRA FRĄCKOWIAK – ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH PRZY SZPITALU UZDROWSKOWYM                                                                                                                               SŁONECZKO KOŁOBRZEG

 

KLASY 7-8

I MIEJSCE               MICHALINA SKÓRZEWSKA –  ZESPÓL SZKÓŁ NR 110 POZNAŃ

I MIEJSCE              EMILIA KACZOR – ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECAJALNYCH NR 2 KRAKÓW

II MIEJSCE             MAŁGORZTA HAJDUK – ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECAJALNYCH NR 2 KRAKÓW

II MIEJSCE             ZOFIA FAMIELEC – ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECAJALNYCH NR 2 KRAKÓW

III MIEJSCE            ELŻBIETA WÓJCIK  – ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH PRZY UNIWERSYTECKIM SZPITALU DZIECIĘCYM LUBLIN

WYRÓŻNIENIE      PATRYK ŚLUSARZ – DOLNOSLĄSKI  ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH PRZY SZPITALU UZDROWISKOWYM DLA                                                                                    DZIECI „JAGUSIA”

 

Szkoła ponadpodstawowa

I MIEJSCE             ROBERT ZAREMBA  – ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 2 KRAKÓW

II MIEJSCE           DOROTA B.  – ZESPÓL SZKÓŁ NR 110 POZNAŃ

                             VIKTORIIA H. – ZESPÓL SZKÓŁ NR 110 POZNAŃ

III MIEJSCE         WIKTORIA K. – ZESPÓL SZKÓŁ NR 110 POZNAŃ

  

Rozmiar czcionki
Kontrast