Zespół Szkół nr 110 dla Dzieci Przewlekle Chorych
Zespół Szkół nr 110 dla Dzieci Przewlekle Chorych przy Szpitalu Klinicznym im. Karola Jonschera w Poznaniu
Godło Orła Białego
Nasza szkoła wzięła udział w Programie „Dove Self-Esteem – budowanie pozytywnej samooceny”. 

Jest to program skierowany do uczniów szkoły podstawowej poświęcony budowaniu pozytywnej samooceny. Podczas warsztatów budowania akceptacji swojego ciała i zwiększania pewności siebie uzmysławialiśmy sobie, jaki jest wpływ społeczeństwa, mediów zawodowych i społecznościowych na kreowane przez nie ideały piękna i samoocenę młodych ludzi.
Poznawaliśmy techniki manipulacji obrazem w internecie i social mediach (między innymi AI, filtry, fotomontaż), dyskutowaliśmy o tym, jak radzić sobie ze szkodliwymi treściami w Internecie , a także wspólnie szukaliśmy sposobów na świadome korzystanie z social mediów.