Zespół Szkół nr 110 dla Dzieci Przewlekle Chorych
Zespół Szkół nr 110 dla Dzieci Przewlekle Chorych przy Szpitalu Klinicznym im. Karola Jonschera w Poznaniu
Godło Orła Białego

Najnowszy numer gazetki szkolnej „Piżamka” czeka na was w holu naszego szpitala! Można oglądać i czytać i poczuć magię świąt!

Wśród aktualności znalazły się także nagrodzone prace w ramach konkursu o Międzynarodowym Dniu Praw Człowieka. Jednocześnie zespół redakcyjny gazetki szkolnej „Piżamka” składa najserdeczniejsze życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia! Dużo zdrowia, radości i miłości w czasie świąt oraz w nowym roku 2020! Pragniemy podziękować wszystkim nauczycielom, rodzicom i dzieciom, dzięki którym nasze wszystkie wydania są tak piękne, kolorowe i interesujące 🙂

Zespół redakcyjny gazetki szkolnej „Piżamka”