Zespół Szkół nr 110 dla Dzieci Przewlekle Chorych
Zespół Szkół nr 110 dla Dzieci Przewlekle Chorych przy Szpitalu Klinicznym im. Karola Jonschera w Poznaniu
Godło Orła Białego

Kiedy zdarzy się, że ktoś znajdzie się w trudnej sytuacji i potrzebuje pomocy zawsze znajdą się ludzie, którzy są gotowi nieść tę pomoc i zrobią wszystko żeby sprawić radość i zmienić życie na lepsze.

I my trafiliśmy na takich ludzi. Dzięki Panu Bartkowi i wielu darczyńcom, którzy w ramach akcji „Wyskakuj z laptopa” oddają swój sprzęt elektroniczny, mogliśmy podarować dzieciom laptopy (i nie tylko), które umożliwiły im zdalną naukę. Akcja cały czas trwa! 

Bardzo dziękujemy przede wszystkim Panu Bartkowi, inicjatorowi akcji, który poświęca swój czas i energię, aby przygotować, czasem naprawić sprzęt, ale także wszystkim ludziom dobrej woli, dzięki którym możemy obdarowywać dzieci, które potrzebują pomocy.

Jesteście wyjątkowi! Dziękujemy!!!

 

https://www.facebook.com/wyskakujzlaptopa/