Zespół Szkół nr 110 dla Dzieci Przewlekle Chorych
Zespół Szkół nr 110 dla Dzieci Przewlekle Chorych przy Szpitalu Klinicznym im. Karola Jonschera w Poznaniu
Godło Orła Białego

Drodzy Uczniowie, Rodzice!

 
W tym wyjątkowym dla wszystkich czasie pamiętajmy, żeby wykazywać się dużą rozwagą i odpowiedzialnością. Chrońmy siebie i swoich bliskich stosując się do zasad bezpieczeństwa i zaleceń naszych władz. Starajmy się zachować spokój i przetrwać ten trudny okres zawieszenia zajęć w szkołach, także w naszej, korzystając z różnych możliwości, jakie daje nam Internet. Poniżej zamieszczamy przydatne linki. Zachęcamy do korzystania.
 
Wszystkim życzymy zdrowia, siły, nadziei i do zobaczenia wkrótce.
 
 
____________________________________________________________________________________
 

1.    https://www.gov.pl/web/edukacja/lekcje-z-internetu

 

2.

Zestawy zadań powtórkowych